Sizde Defterimize Yazın

Müşteri Yorumları

 • Rıdvan Okuş
  Senfoni Garden ekibine çok teşekkür ederiz. Sürecin başında Ergun Bey, organizasyonda Mehmet Bey, dekorasyonda Nuran Hanım ve tüm ekip harikaydı! Kendimizi çok rahat hissettik, çalışan arkadaşların hijyeni, ilgisi, servisi, her şeyden çok memnun kaldık. Ne istediysek ikiletmeden yerine getirdiler. Gönül rahatlığı ile öneriyor, buradan kendi adıma da misafirlerim adına da teşekkür ediyorum."
 • Şevval Öksüz
  "1 ekim cumartesi akşamı düğünümüzü yaptık. Her şey çok güzeldi. Çok eğlendik, çok memnun kaldık, masalar, süslemeler, yemekler, dj´imiz, fotoğrafçımız, tüm gün çekimde umut bey´e ve ekibine, garsonlara, organizasyon için ilgilenen tüm arkadaşlara, şaban bey’e ve tüm senfoni garden’e çok teşekkür ederiz. Her şey tam hayal ettiğimiz gibiydi. Kır düğünü yapmak isteyen tüm çiftlere öneriyorum. ??"
 • Ahmet Safa Ünal
  "Ergun bey iyi bir misafirperver Oğullarımın sünnetinde göstermiş olduğu yardım ve nezaketten teşekkürü bir borc bilirim Ayrıca personelde guleryuzlu ve cabuktu onlara da ayrıca teşekkür ederim"
 • Damla & Dağhan
  Görür görmez "İşte bu!" dediğimiz ve Şaban Bey´in, Nuran Hanım´ın, Mehmet Bey´in ilgisini hiç eksik etmediği her şeyi gönlümüzce yapabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptıkları rüya gibi bir yer. Pandemi sürecinde yapılabilecek en eğlenceli ve sağlıklı yemekli nikahlı düğünümüzü yaptık. Ses sisteminden, fotoğrafçısına herkes ile rahatça iletişime geçebileceğiniz ve verdikleri sözleri tutacaklarına güvenebileceğiniz bir yer. Menü seçimleri inanılmaz lezzetli ve servis esnasında hiçbir gecikme ya da soğuk servis etme gibi bir durum yaşanmadı. Emekleri için tüm Senfoni Garden ekibine teşekkür ediyoruz :) 08.08.20
 • Tuğçen & Abdullah
  Senfoni Gardenı ilk gördüğümüz anda beğendik. Hayallerimizde doğal gerçek bir kır düğünü vardı. Çok kır düğünü mekanı gezdik.Gerçek kır düğünü ambiyansını burada bulduk.Işıkları süslemeleri ile çok güzel bir bütünlük sağlamakta. Bu mekanda şu eksik eklenmeli ya da bu fazla çıkartılmalı diyeceğiniz bir ayrıntı yok. Gelen tüm davetlilerimizden de çok iyi geri dönüşler aldık. Çok iyi bir mekan seçmişsiniz diyerek tebrik ettiler.Şaban bey ve ekibine teşekkürler.Teekkürler Senfoni Garden
 • betül & emre
  02.09.2018 tarihinde Senfoni Garden´ da düğünümüzü yaptık. Şaban bey ile ilk görüştüğümüzde ( yaklaşık 6 -7 ay önce) her evlenecek çift gibi biz de oldukça tedirgindik. Ancak düğün günü gördüklerimiz karşısında açıkçası mest olduk. Ortam, müzik, çekim kalitesi ,ikramlar vs. aklımıza gelebilecek herşey beklediğimizin ve hayal ettiğimizin çok çok ötesinde idi. Her şey için teşekkürler Senfoni Garden ve Şaban bey.
 • Tuğçe & Vedat
  Doğanın içinde eşsiz güzelliğe sahip bir mekan. Ben, eşim ve misafirlerimiz Senfoni Garden´den çok memnun kaldık. Pişman olmazsınız.
 • latvina & serkan
  Çok iyi bir organizasyon ile çok mutlu bir geceyi yaşadık. Gerçekten tüm ekip çok özveriliydi. Doğa içinde olmak da ayrıca keyif kattı gecemize. Teşekkürler Senfoni Garden
 • Mine & Ahmet
  A dan z ye herşeyden memnun kaldık mekan kalite herkesi memnun edecek bir mekan tavsiye ederim
 • Nigar & Uğur
  Her şey çok güzel bir rüya gibi gerçekleşti.Biz biraz kararsız bir çift olmamıza rağmen şaban bey ve ekibi her şeyin üstesinden geldi. emeklerine teşekkürler.
Önemli Uyarı : Yayınladığımız fotoğraf, video ve yazılar izinsiz kullanılamaz.