Sizde Defterimize Yazın

Müşteri Yorumları

 • Bahar & Ozan
  Kır düğünü hayaliyle çıktığımız bu yola ilk gördüğümüz Senfoni Garden’ı çok beğenerek anlaştık.Şaban Bey ve Ergun Bey verdiği tüm sözleri eksiksiz yerine getirdi, herşey çok güzeldi... Tüm çalışanlara, bu mutlu günümüzde bizi daha da mutlu etmek için emek sarfeden herkese çok teşekkür ederiz... Diğer çiftlerimizede gözleri kapalı tutmalarını tavsiye ederiz :) 06.07.2019 Senfoni Garden
 • Güleser & Fatih
  Merhaba, Senfoni Garden bizim ilk randevu aldığımız mekandı ve onun sonrasında başka yerlere de gidip görüşme yapacaktık. Fakat Senfoniyi gördükten sonra eşime diğerleri ile olan görüşmeyi iptal edelim çünkü burası benim hayalimdeki yer dedim. Her şeyiyle inanılmaz güzeldi ve keşke bitmeseydi diyorum. Başta Ergun bey, Mehmet bey, Dj Alper bey, Kudret bey ve diğer aklımıza gelmeyen tüm ekine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca düğünümüze gelen herkes ve hikayeleri izleyenler kişiler sürekli bana düğün mekanını soruyor. Özetle Bayıldıkkkkkk ??
 • Tuğçen & Abdullah
  Senfoni Gardenı ilk gördüğümüz anda beğendik. Hayallerimizde doğal gerçek bir kır düğünü vardı. Çok kır düğünü mekanı gezdik.Gerçek kır düğünü ambiyansını burada bulduk.Işıkları süslemeleri ile çok güzel bir bütünlük sağlamakta. Bu mekanda şu eksik eklenmeli ya da bu fazla çıkartılmalı diyeceğiniz bir ayrıntı yok. Gelen tüm davetlilerimizden de çok iyi geri dönüşler aldık. Çok iyi bir mekan seçmişsiniz diyerek tebrik ettiler.Şaban bey ve ekibine teşekkürler.Teekkürler Senfoni Garden
 • betül & emre
  02.09.2018 tarihinde Senfoni Garden´ da düğünümüzü yaptık. Şaban bey ile ilk görüştüğümüzde ( yaklaşık 6 -7 ay önce) her evlenecek çift gibi biz de oldukça tedirgindik. Ancak düğün günü gördüklerimiz karşısında açıkçası mest olduk. Ortam, müzik, çekim kalitesi ,ikramlar vs. aklımıza gelebilecek herşey beklediğimizin ve hayal ettiğimizin çok çok ötesinde idi. Her şey için teşekkürler Senfoni Garden ve Şaban bey.
 • Tuğçe & Vedat
  Doğanın içinde eşsiz güzelliğe sahip bir mekan. Ben, eşim ve misafirlerimiz Senfoni Garden´den çok memnun kaldık. Pişman olmazsınız.
 • latvina & serkan
  Çok iyi bir organizasyon ile çok mutlu bir geceyi yaşadık. Gerçekten tüm ekip çok özveriliydi. Doğa içinde olmak da ayrıca keyif kattı gecemize. Teşekkürler Senfoni Garden
 • Mine & Ahmet
  A dan z ye herşeyden memnun kaldık mekan kalite herkesi memnun edecek bir mekan tavsiye ederim
 • Nigar & Uğur
  Her şey çok güzel bir rüya gibi gerçekleşti.Biz biraz kararsız bir çift olmamıza rağmen şaban bey ve ekibi her şeyin üstesinden geldi. emeklerine teşekkürler.
 • Deniz & Akan
  Senfoni garden mekanı gerçekten muhteşem o kadar yer gezdik ancak en samimi olarak burada karar kıldık. Şaban bey ve ekibi bizimle o kadar ilgilendiki şimdi tüm yakınlarımız burada düğün yapıyor. Düşünün ki biz bu mekanı daha hiç birşey yokken tutmuştuk şaban bey çiftlere müşteri gibi değil. Bütün yaklaşımı memnuniyet üzerine kurmuş şekilde.Dj alper fotoğrafcı gençler ve garsonlar her anlamda çok iyiydi.Yemekleri de taze ve güzel. Hayatımızın en güzel anını daha da güzelleştiren ekibe teşekkür ederiz.
 • Özge & Orkan
  Senfoni Garden a , Şaban beye güvenerek anlaşmamızı yaptık. Düğünde eğlendik, güldük, mutlu olduk. Her şey çok çok iyiydi. Tek endişemiz yağmurdu.Tüm alan tentelerle kapatılarak yağmurun düğüne hiçbir şekilde engel olmaması sağlandı. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Önemli Uyarı : Yayınladığımız fotoğraf, video ve yazılar izinsiz kullanılamaz.